This Weeks Super Special - Cherry Tomatoes $1.50 Punnet - Limit 2 Per Customer

Collection: Fruit

32 products
  • Apples Granny Smith (500 gms Bag)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples Jazz (1kg Bag)
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples Jazz (500gms Bag)
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples Pink Ladys (1kg Bag)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples Pink ladys (500gms Bag)
    Regular price
    $2.95
    Sale price
    $2.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocados Each
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas (1kg Bunch)
    Regular price
    $3.95
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas (500gm Bunch)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries Punnet
    Regular price
    $6.95
    Sale price
    $6.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Punnet Jumbo Size
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dragon Fruit Each
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefuit Each
    Regular price
    $1.95
    Sale price
    $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes Red Kilo - USA No1
    Regular price
    $15.90
    Sale price
    $15.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes White 1kg Pack - USA No1
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Dew Large Each
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwifruit Each
    Regular price
    $0.95
    Sale price
    $0.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons Each
    Regular price
    $0.60
    Sale price
    $0.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes Each
    Regular price
    $0.95
    Sale price
    $0.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango Each
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarines Each
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges AUS Navels Premium Prepacked 1.5kg BAG
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    $4.90
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges For Juicing 1kg BAG
    Regular price
    $1.95
    Sale price
    $1.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges Prepacked Juicing 3kg BAG
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Papaya Each
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Passionfruit Each
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches Each
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears (500gms Pack)
    Regular price
    $2.95
    Sale price
    $2.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapples Each
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries Punnet
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rockmelon Each
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out